قیمت انواع کنسرو تن ماهی در روغن گیاهی

آنچه در این مقاله می خوانید…

قیمت تن ماهی امروز

قیمت عمده تن ماهی

قیمت انواع کنسرو تن ماهی در روغن گیاهی

در مجموعه غذایی آوین کنسرو برترین برندها تولید می شوند که این کنسرو تن ماه ها که از ماهی هوو عمدتا تولید می شوند بسیار لذیذ و خوشمزه می باشند. و امروز ما به عنوان برترین تولید کننده از درجه یک ترین مواد اولیه برای تولید این محصولات خود استفاده می کنیم که بهترین طعم ها و بالاترین کیفیت ها را دارند.بهترین کنسرو تن ماهی های ما از بهترین ترکیبات همانند روغن های گیاهی که خوراکی و تصفیه شده هم می باشند مورد استفاده قرار گرفته است.و بسته بندی های فوق العاده زیبا و در شیرینگ24عددی و با وزن های 120،180 و 240 گرمی عمدتا وارد بازار می شوند.با ما همراه باشید تا در این مقاله شما را با قیمت تن ماهی های امروز و قیمت عمده تن ماهی دز بازار و درب کارخانه بیشتر آشنا کنیم تا با یک خرید فوق العاده به سود بالایی برسید.

قیمت انواع کنسرو تن ماهی در روغن گیاهی

صنایع غذایی آوین کنسرو نشان داده که برترین ها را تولید می کند چون اسفاده از ماهی هوور با این قیمت امروز ماهی که فوق العاده افزایش داشته نشان می دهد که آوین کنسرو یک تولید کننده با نشان برتر کیفیت در تولید برترین برندهای اورگانا و گراتیس به همراه برندهای متفرقه تاپسی،درج،میلان،تحفه و پنجره می باشد.

قیمت انواع کنسرو تن ماهی در روغن گیاهی

قیمت تن ماهی امروز

خرید تن ماهی در روغن یکی از بهترین خرید ها می باشد چرا که روغن موجود در تن ماهی به مزه دار شدن آن کمک بسیار زیادی می کند. این محصول برای تولید از بهترین و درجه یک ترین مواد اولیه مورد استفاده قرار گرفته است.اگر به دنبال کنسرو تن ماهی با ارزان ترین قیمت ها هستید همین حالا با ما تماس بگیرید و برترین تن ماهی ها را با ماهی هوور با قیمت میانگین 27هزارتومان و ماهی زرده با میانگین19هزار تومان و ماهی مارلین با قیمت های میانگین 20 هزار تومان خریداری کنید.

قیمت انواع کنسرو تن ماهی در روغن گیاهی

قیمت عمده تن ماهی

قیمت کنسرو تن ماهی در روغن گیاهی سال های اخیر بر اساس حجم و گرم آن سنجیده می شود. هر چه قوطی این محصول کوچکتر باشد و ماهی استفاده شده در تولید آن ارزان تر باشد کنسرو تن ماهی نیز قیمت مناسب تری را دارا می باشد.شما عزیزان برای خرید عمده و تناژ بالا فقط کافیست با کارشناس فروش ما تماس بگیرید و انواع برندهای ما را به قیمت درب کارخانه خریداری کنید و مشتری همیشگی ما باشید.چون برندهای ما هم قیمت خوبی دارند و هم کیفیت تضمینی دارند.

قیمت انواع کنسرو تن ماهی در روغن گیاهی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید