فروش ارزان ترین کنسرو صدف

معتبر ترین تاجران حوزه کنسرو حال حاضر ایران
همانطور که می دانید انواع صدف در سراسر دنیا وجود دارد. صدف دریایی که در فارسی گوش‌ماهی نیز به آن ها گفته می شود. صدف به پوستهٔ سخت کلیه جانوران نرم‌تنی گفته شده که دارای پوشش خارجی هستند. از قبیل دوکفه‌ای‌ها و شکم‌پایان.البته گاهی به پوسته ی حلزون نیز صدف گفته می‌شود. جنس پوستهٔ صدف از سیلیکات تشکیل شده است.این جانوران یک یا دو صدف (کفه) سفت آهکی دارند که تن نرم آن ها را کاملا پوشانده است. همانطور که می دانید برخی از انواع صدف، خوراکی هستند.در ایران بیشتر افراد این موجود را به عنوان مروارید ساز می‌شناسند که در اصل همان صدف های دو کفه‌ای‌ هستند. رنگ صدفی که مشهور نیز می باشد همان رنگ براق درون صدف های مروارید ساز و خود مروارید است.هر چه نرم‌تن بزرگتر باشد جسم خارجی آن نیز بزرگتر و سخت‌تر می‌ باشد. جنس صدف‌ها از کربنات کلسیم (آهک) است. این نرم‌تنان آهک مورد نیاز برای ساختن صدف را از آب  دریا به دست می‌آورد. صدف این موجودات پس از مرگ آن ها در آب شناور شده و به سطح آب می‌آیند.که بیشترین صادرات در حوزه کنسرو صدف را با توجه به موارد گفته شده در حوزه صدف را تاجران ایرانی به عهده دارند و این امروز یکی از افتخارات کشورمان است که پیشرو و پیشگام در صنعت کنسرو صدف هستیم.

فروش ارزان ترین کنسرو صدف

قیمت جهانی کنسرو صدف

صدف ها انواع مختلفی دارند که بسته به نوع قوطی های آنها قیمت های مختلفی دارند.که در زیر کامل آنها را توضیح داده ایم.

  • مادر مروارید
  • صدف آبالون
  • صدف حلزونی
  • صدف کلاهکی
  • آمونیت

این امر صحیح نمی باشد و برخلاف آنچه تا به امروز تصور می کرده اید، آن صدایی که با گرفتن صدف در کنار گوش خود می شنوید، صدای دریا و امواج است، اما باید بدانید که اینطور نیست.این کار فقط از آن جهت ایجاد می شود که تمامی نویزهای صوتی که در فضای پیرامون تولید شده در یک جا جمع شوند و صدایی شبیه امواج خروشان دریا را تولید کنند. این نویزها همیشه و در حالتی وجود دارند و فقط انسان به واسطه عادت کردن، آنها را نادیده گرفته و متوجه آن ها نیست.در واقع اینطور می توان بیان کرد که برای تشدید نویز صوتی و شنیدن آنها به یک تشدیدگر نیاز است. ساده ترین تشدیدگر نیز دهان و انگشتان خودتان هستند؛ به این صورت که با دهان خود شکل O ساخته و سپس با انگشتتان دست روی گونه هایتان ضربه بزنید.این حرکت موجب می شود تا نت های جدید را بشنوید. بزرگ یا کوچک بودن O موجب می شود نت های مختلفی از صدا را بشنوید.صدف ها از خانواده Cypraedae هستند.اولین فهرست از صدف ها در خلیج فارس و دریای عمان و دریای عرب در سال 1280 شمسی توسط شخصی به نام تاون سن(Townsen) گزارش شده است.نوعی صدف با نام علمی Cypraea perinceps به طور معمولی در خلیج فارس و دریای عمان دیده می شود که صدف آن کک مکی است.هنوز واقعا ثابت نشده که صدف سپیرای لک دار خلیج فارس متعلق به این آب ها می باشد و یا اینکه به آب های دیگر تعلق دارد.صدف های خوراکی امروز در بازار های جهانی با قیمت های مختلف به فروش می رسد.

فروش ارزان ترین کنسرو صدف

خرید کنسرو صدف با بهترین کیفیت

پرورش صدف خوراکی که در اصطلاحات علمی به آن Ostreidea گفته می‌شود، نخستین بار در ژاپن صورت گرفت و امروزه، این محصول غذایی به یکی از پایدارترین گزینه‌های موجود در میان غذاهای دریایی تبدیل شده است.امروزه انواع مختلفی از گونه‌های صدف خوراکی در بازار در دسترس قرار دارند. استفاده‌ی غذایی از صدف خوراکی فواید بسیاری برای سلامتی انسان به همراه دارد؛ ولی بیش‌تر آدم‌ها از آن غافل هستند.این غذای دریایی سالم و مناسب می‌تواند برای کاهش وزن معجزه کند. صدف خوراکی دارای کالری و چربی اندک، و میزان پروتئین بالایی است. آدم‌هایی که سعی دارند وزن‌شان را کاهش دهند، برای تغذیه‌ی بدن‌شان با تمام مواد مغذی ضروری، بدون نگرانی از مصرف بیش از اندازه‌ی چربی، می‌توانند از صدف خوراکی استفاده کنند. در واقع، میزان کالری موجود در صدف خوراکی معادل نصف کالری موجود در یک وعده مرغ است؛ البته مرغ نیز به عنوان یکی از منابع پروتئین کم چربی به شمار می‌رود.امروزه صدف‌های خوراکی بخش مهمی از تولیدات شیلاتی را به خود اختصاص داده‌اند. با توجه به رشد روزافزون جمعیت و نیاز بیشتر به منابع پروتئینی و از سویی، کشش مصرف کنندگان به سوی غذاهای دریایی و آگاهی از ارزش و سلامت آنها، دولت‌ها بدنبال بررسی راه‌هایی برای افزایش تولید غذاهای دریایی از طریق آبزی پروری می‌باشند. مزارع پرورش ماهی و میگو با نگرانی‌های جدی زیست محیطی و اقتصادی از جمله هزینه، تسهیلات، تجهیزات، امکانات، غذا، آلودگی، بیماری‌ها، میزان تلفات حین جابجایی و در طول دوره پرورش، رسیدن به اندازه بازاری و … درگیر هستند. اما مزارع پرورش صدف‌های خوراکی مشکلات کمتری دارند. از طرفی، این موجودات با فیلتر کردن آب و حذف ذرات میکروسکوپی آن را تصفیه کرده و سبب کاهش کدورت، بهبود کیفیت آب و افزایش نفوذ نور شده و با حذف مواد مغذی از یوتریفیکاسیون آب‌ها جلوگیری می‌کنند. همچنین، فراوانی و تنوع گونه‌ای را تحریک کرده و زیستگاهی برای ماهیان جوان، خرچنگ‌ها و دیگر ارگانیزم‌ها فراهم می‌آورند. صدف‌های خوراکی از سطوح پایین زنجیره غذایی مانند فیتوپلانکتون ها تغذیه کرده و پرورش آن‌ها نیازی به غذا، کود، علف کش، سموم و مواد شیمیایی و آنتی بیوتیک نداشته و در نتیجه خطری برای محیط زیست ندارند. پرورش صدف‌های خوراکی می‌توانند ابزارهای جایگزینی برای کمک به تکمیل عرضه غذاهای دریایی ارائه نمایند. در کشور ما نظر به فراهم بودن شرایط کشت و پرورش این صدف‌ها و وجود گونه‌های بومی، آگاهی از چگونگی پرورش آن‌ها و اقدام برای راه اندازی و حمایت از این صنعت ضروری به نظر می‌رسد.

فروش ارزان ترین کنسرو صدف

پخش کنسرو صدف با نازل ترین قیمت

صدف حاوی سطوح بالای روی است که به سرعت بهبودی زخم کمک می کند. زینک به تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر عفونت های مختلف و میکروب ها کمک می کند. زینک یک ماده معدنی ضروری برای رشد و توسعه مناسب کودکان و بزرگسالان است. همچنین نقش مهمی در حفظ عملکرد بدن دارد.در حال حاضر اکثر ذخایر شیلاتی در دنیا بیش از حد مورد استفاده قرار گرفته‌اند، که این امر منجر به کاهش ذخایر ماهی، نرم تنان و سخت پوستان گردیده است، بنابراین آبزی پروری (Aquaculture) به عنوان پاسخی برای مشکل امنیت غذایی و سوءتغذیه پروتئینی بخصوص در کشورهای در حال توسعه مطرح می‌باشد.
کشت و پرورش نرم تنان (Shellfish) خوراکی به عنوان گزینه مناسبی جهت افزایش تولید غذا در دنیا مورد توجه بوده و در این بین صدف‌ها سهم عمده‌ای را به خود اختصاص داده‌اند و در صورتی که تولید آنها به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش یابد، گام موثری در جهت تولید پروتئین حیوانی ارزان قیمت و در نتیجه مبارزه با سوءتغذیه پروتئینی خواهد بود (میزان پروتئین صدف‌ها در حد گوشت مرغ یا خوک می‌باشد)؛ به علاوه پرورش صدف فرصت‌هایی را برای پیشرفت اقتصادی جوامع ساحلی و ایجاد اشتغال و درآمد به دنبال خواهد داشت. کشورهای اسپانیا، هلند، فرانسه، ایتالیا، ژاپن و آمریکا از پرورش دهندگان عمده صدف‌های خوراکی بوده و کشورهای دیگر مانند نیوزلند، مکزیک، تونس، جمهوری کره و کانادا نیز درصد کمتری از تولید صدف‌های خوراکی پرورشی را به خود اختصاص داده‌اند.که فروشگاه اینترنتی ما امروز یکی از بزرگترین پخش کننده های کنسرو صدف و صدف خوراکی در ایران است.

فروش ارزان ترین کنسرو صدف

نماینده فروش کنسرو صدف در مشهد

فروشگاه اینترنتی ما امروز افتخار همکاری با تمام جهان را دارد و از این رو در کشور عزیزمان ایران نماینده پخش و فروش انواع کنسرو صدف و صدف خوراکی شهر مشهد می باشد که شما عزیزان برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر از نحوه فروش و قیمت انواع صدف های خوراکی و کنسرو صدف می توانید با کارشناس فروش ما تماس بگیرید و از تخفیفات دهه فجر ما برخوردار شوید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید