شرکت تولید تن ماهی با روغن زیتون

آنچه در این مقاله می خوانید…

عوامل موثر بر کیفیت انواع تن ماهی

قیمت عرضه تن ماهی در روغن زیتون

شرکت تولید تن ماهی با روغن زیتون

سلامت و مغذی بودن غذا یکی از دغدغه‌های جدید است. در کنار ارزش غذایی، زمانی که برای طبخ غذا گذاشته می‌شود بسیار مهم است.صنایع غذایی آوین کنسرو نامی آشنا در این زمینه است که با توجه به اهمیت مصرف ماهی، توسعه فرهنگ مصرف ماهی در کشور را هدف خود قرار دادند و کار خود را آغاز کرد.هنگامی که به غذاهای سالم فکر می کنید، ماهی تن ممکن است اولین چیزی باشد که در ذهن شما نقش می بندد. متاسفانه، ماهی تون در طول این چند سال اخیر شهرت بدی کسب کرده است. با وجود استفاده گسترده از این ماده در تهیه کنسروها، اکثر افراد از آن به عنوان یک غذای آماده یاد می کنند نه یک غذای سالم،با ما همراه باشید تا شما رابا بهترین برندها و انواع تن ماهی طعم دار بخ خصوص تن ماهی در روغن زیتون بیشتر آشنا کنیم.

شرکت تولید تن ماهی با روغن زیتون

صنایع غذایی آوین کنسرو سعی کرده است که امروز انواع برندهای تن ماهی را به صورت طعم دار و با کیفیتی بی نظیر برای داخل و خارج از کشور آماده کند که این روزها صادرات خوبی به عراق،قطر،ارمنستان و افغانستان داشتین و انواع تن ماهی در روغن زیتون را با قیمت درب کارخانه و با برندهای اورگانا و تحفه روانه بازار کردیم.

شرکت تولید تن ماهی با روغن زیتون

عوامل موثر بر کیفیت انواع تن ماهی

ماهي داراي ارزش تغذيه‌اي بسيار بالايي است و اكثر مواد مغذي مفيد و ضروري براي انسان را به تنهايي دارد؛ ولي ويژگي مخصوص ماهي كه آن را بين ساير مواد غذايي حايز اهميت خاص ساخته است، نوع چربي موجود در آن است.ماهي و محصولات دريايي با وجود آن كه جزو مواد غذايي حيواني هستند، ولي از نظر تركيب چربي با ساير مواد حيواني متفاوت‌اند. چربي موجود در مواد‌غذايي حيواني به طور عمده حاوي تركيباتي به نام اسيدهاي چرب اشباع شده هستند كه اين تركيبات موجب بالا بردن كلسترول و ساير چربي‌هاي نامطلوب خون مي‌شوند.و این روزها عموامل زیر باعث شده که کنسرو تن ماهی طعم دار زیتونی پرفروش ترین تن ماهی بازار باشد:

  • نوع ماهس استفاده شده مهم است که در بین انواع ماهی ها ماهی هوور و گیدر با کیفیت ترین ماهی برای تولید تن ماهی هستند.
  • نوع روغن استفاده شده هم مهم است که روغن زیتون یکی از بهترین روغن های خوراکی بازار است که در تولید تن ماهی استفاده می شود.
  • نوع قوطی هم مهم است که درب کلیددار باشد یا درب معمولی
  • نوع بسته بندی و زیبایی بسته بندی باکس تن ماهی هم اهمیت دارد.

شرکت تولید تن ماهی با روغن زیتون

 

قیمت عرضه تن ماهی در روغن زیتون

با توجه به خواص فوق العاده روغن زیتون که یک روغن خوراکی بی نظیر است و امروز در اکثر خانه ها جای روغن نباتی را پر کرده است در کنسرو تن ماهی نیز برای طعم دار کردن و خوشمزه کردن تن ماهی نیز استفاده می شود.برای خرید عمده تن ماهی با روغن زیتون فقط کافیستبا ما تماس بگیرید و تن ماهی در روغن زیتون را به قیمت درب کارخانه و به صورت عمده تهیه کنید.

شرکت تولید تن ماهی با روغن زیتون

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید