تن ماهی تاپسی؛قوطی گرد وزن ۱۲۰و۱۸۰ گرمی

تمامی تولیدات و برندهای تن ماهی تاپسی موجود در بازار ایران دارای کیفیت های مختلف و قیمت های مختلفی هستند و در کارخانه های تولیدی تن ماهی با مواد اولیه های مختلفی تهیه و تولید می شوند و روانه بازارهای داخلی و خارجی می شوند.

تن ماهی تاپسی

تن ماهی تاپسی؛قوطی گرد وزن ۱۲۰و۱۸۰ گرمی

یکی از بهترین برندهای تولیدی تن ماهی که در بازار ایران مشتری های بسیار زیادی را دارد و با انواع مختلفی در بازار وجود دارد از نظر وزن و این روزها فروش های خوب و عالی را دارد تن ماهی تاپسی می باشد. بازار تن ماهی تاپسی به نسبت بقیه برندهای تن ماهی بسیار پر فروش تر است و مشتری های داخلی و خارجی بسیار زیادی را دارا می باشد. عمده تولیدات تن ماهی تاپسی با بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه روز بازار تهیه و تولید می شوند.

مشخصات تن ماهی تاپسی

تن ماهی تاپسی؛قوطی گرد وزن ۱۲۰و۱۸۰ گرمی

یکی از بهترین تولیدات تن ماهی با ماهی هوور گیدر که این روزها باعث شده تا جزو بهترین برند تولیدی ایران از نظر کیفیت و استفاده از بهترین مواد اولیه روز بازار باشد. عمده تولیدات تن ماهی با برند تاپسی در بازار ایران با دو قوطی درب شفاف و درب کلیددار به بازار عرضه می شود و فروش های متفاوتی را دارا می باشد و توانسته در بازارهای داخلی و خارجی طرفداران بسیاری را داشته باشد. عمده تولیدات ۱۸۰ گرمی با درب شفاف تاپسی بیشترین فروش را در بازار دارند.

خرید تن ماهی تاپسی

تن ماهی تاپسی؛قوطی گرد وزن ۱۲۰و۱۸۰ گرمی

تمامی بازاریان و افرادی که در حوزه تن ماهی فعالیت می کنند به دنبال خرید عمده بهترین و با کیفیت ترین تولیدات روز بازار هستند تا بتوانند مشتری های داخلی و خارجی بسیاری را به سمت خودشان جذب کنند. با توجه به کیفیت بالا و نوع بسته بندی تن ماهی تاپسی خرید این تن ماهی با اطمینان خاط هم به صورت اینترنتی امکان پذیر خواهد بود و هم اینکه از درب کارخانه و یا از نمایندگی ها می توانید سفارش خود را ثبت کنید و خرید کنید.

قیمت تن ماهی تاپسی+ خرید و فروش

تن ماهی تاپسی؛قوطی گرد وزن ۱۲۰و۱۸۰ گرمی

همه می دانند که با توجه به کیفیت بالای تن ماهی تاپسی این روزها در بازار نیز با قیمت های بالایی عرضه می شود و به فروش می رسد و مشتری های داخلی و خارجی بسیار زیادی را دارا می باشد. تن ماهی تاپسی این روزها در بازار مشتری های بسیاری را دارد که فقط به دلیل کیفیت بالای تن ماهی تاپسی به دنبال خرید عمده آن هستند. برای اطلاع از قیمت ها و خرید تن ماهی تاپسی فقط با ما تماس بگیرید.

پاسخ به ۲ سوال در مورد تن ماهی تاپسی

  • این محصولات با چه مواد اولیه ای تهیه می شوند؟

ماهی هوور و گیدر درجه یک٬روغن گیاهی اعلا٬نمک٬قوطی درب شفاف و درب کلیددار

  • تن ماهی تاپسی با چه بسته بندی عرضه می شود؟

تن ماهی تاپسی با دو وزن ۱۲۰ و ۱۸۰ گرم با بسته بندی کارتنی جذاب راهی بازار می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید