پخش عمده تن ماهی ۱۸۰ گرمی؛قیمت عمده تن ماهی

عمده تولیدات و برندهای روز بازار تن ماهی دارای کیفیت های متفاوتی هستند و هر کدام فروش های مختلفی را دارند. پخش عمده تن ماهی این روزها از راه های مختلفی امکان پذیر می باشد و ما شاهد فروش های بسیار بالای تن ماهی در بازار هستیم.

تن ماهی ۱۸۰ گرمی

پخش عمده تن ماهی ۱۸۰ گرمی؛قیمت عمده تن ماهی

تمامی تولیدات و تن ماهی هایی که در کارخانه های مختلف سراسر کشور تهیه و تولید می شوند عمدتا با وزن ۱۸۰ گرم هستند و فروش های خوب و مناسب و بالایی را در بازار دارا می باشند. تن ماهی ۱۸۰ گرمی با توجه به وزن مناسبی که دارد این روزها بازاریان عمدتا به دنبال خرید عمده انواع تن ماهی درجه یک و اعلا هستند. تمامی کارخانه های تولیدی تن ماهی به دنبال تولیداتی هستند که بتوانند در بازارهای داخلی و خارجی با برندهای دیگر رقابت کنند و فروش های خوب و عالی را در بازار داشته باشند. عمده خریداران تن ماهی ۱۸۰ گرمی بازار بازاریان و عمده فروش ها هستند.

مشخصات تن ماهی ۱۸۰ گرمی

پخش عمده تن ماهی ۱۸۰ گرمی؛قیمت عمده تن ماهی

همه می دانند که هر چقدر مواد اولیه تن ماهی دارای ارزش غذایی بالایی باشند مشتریان بسیاری داراند و فروش های بالایی را خواهند داشت. تمامی تولیدات تن ماهی ۱۸۰ گرمی بازار ایران با ماهی های هوور و گیدر این روزها در بازار فروش های بالایی را دارند. تن ماهی ۱۸۰ گرمی با ماهی زرده و مارلین نیز این روزها مشتریان و طرفداران بسیاری را دارا می باشند. تمامی تولیدات و برندهای تن ماهی ۱۸۰ گرمی که در بازار می بینید به صورت شیرینگ و بسته بندی ۱۲ و ۲۴ عددی هستند و فروش های بالایی را در بازار دارند.

خرید تن ماهی ۱۸۰ گرمی

پخش عمده تن ماهی ۱۸۰ گرمی؛قیمت عمده تن ماهی

بسیاری این روزها در بازار به دنبال خرید تن ماهی عمده ارزان قیمت هستند و می خواهند تولیداتی را خریداری کنند که قیمت های خوب و مناسب و عالی را در بازار داشته باشند. خرید تن ماهی به صورت اینترنتی و از طریق سایت این روزها فروش های خوب و مناسب و عالی را دارا می باشد. برای خرید عمده انواع تن ماهی ۱۸۰ گرمی درجه یک و اعلا می توانید با کارشناس فروش ما تماس بگیرید و تولیدات و برندهای با کیفیت روز بازار را از مجموعه آوین کنسرو با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه خریداری کنید و از خریدتان لذت ببرید.

قیمت تن ماهی ۱۸۰ گرمی + خرید و فروش

پخش عمده تن ماهی ۱۸۰ گرمی؛قیمت عمده تن ماهی

خیلی خوب است که تولیداتی را کارخانه های ایران راهی بازار می کنند که فروش های خوب و مناسبی را دارا می باشند و هر کدام از ارزش غذایی بالایی برخوردار می باشند. قیمت انواع تن ماهی بازار ایران با هم متفاوت هستند و بستگی به نوع مواد اولیه و بازار خرید و فروش تن ماهی دارند. تمامی قیمت های امروز بازار ایران به دلیل بالا رفتن قیمت مواد اولیه اعم از ماهی تازه و روغن درجه یک و همچنین قوطی و درب قوطی کلیددار و شفاف است که باعث شده تا این روزها شاهد تولیدات با قیمت های مختلف در بازار باشیم. برای اطلاع دقیق از قیمت برندها و تولیدات روز بازار می توانید همین حالا با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

پاسخ به دو سوال در مورد تن ماهی ۱۸۰ گرمی

  1. قیمت روز تن ماهی ۱۸۰ گرمی چقدر است؟۷۵ تا ۱۰۰ هزارتومان
  2. انواع تن ماهی ۱۸۰ گرمی چه طعم هایی دارند؟شویدی٬دودی٬فلفلی٬زیتونی٬رژیمی و ساده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید